Plachtarske Majstrovstva Slovenska 2008
Partizanske, 28.05.2008 - 07.06.2008
Mixed
Day 7, 04.06.2008, Unofficial results
Speed Task, Task time: 02h 00min
053RYBANY - 063TURCIANSKE_TEPLICE - 061TRENCIN - 071ZOBOR - 002LZPT25
Task length: 125.5km/282.2km
Maximum Points: 606, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time Speed Dist. Points Pen.
1. DD Petra Papežiková Marek Pechanec AK Křižanov Duo Discus T 12:44:30 14:45:28 02:00:58 103.5km/h 208.7km 606
2. SI Foltín Vladimír Nitra LS-8s 12:48:48 14:51:39 02:02:51 98.7km/h 202.1km 579
3. GI Jančik Dominik Nitra LS 6 12:48:59 14:57:01 02:08:02 97.7km/h 208.5km 538
4. DI Kubovčík Viliam Poprad Discus2 12:46:39 14:55:09 02:08:30 93.1km/h 199.4km 528
5. LK Kuvik Lubor Air sympatia Ventus 2cxt 12:44:27 14:39:40 01:55:13 102.4km/h 204.9km 519
6. IH Černý Pavol SGC Martin HpH 304 Shark 12:49:16 14:52:46 02:03:30 101.5km/h 208.9km 512
6. 3D Divok Ján Spišská Nová Ves Discus CS 12:48:44 14:57:09 02:08:25 91.4km/h 195.7km 512
8. NIT Tomáš Janík Roman Petro Nitra DG-1000T 12:45:13 14:45:33 02:00:20 92.9km/h 186.3km 510
9. CX Jesenský Branik SGC Martin Ventus 2cxT 12:44:43 14:55:29 02:10:46 100.4km/h 218.8km 503
10. 7D Divok Maroš Spišská Nová Ves Ventus 2cxT 12:46:18 14:43:03 01:56:45 98.6km/h 197.3km 488
11. AE Ťapuška Miroslav Prievidza Discus 2T/18m 12:46:56 14:52:09 02:05:13 96.3km/h 201.0km 486 25
12. IZ Zemanovič Ivan Nitra Discus 2cT 13:04:56 14:52:57 01:48:01 95.9km/h 191.8km 482 25
13. WK Kos Wojciech PL Ventus 2cT/18m 12:44:58 14:50:11 02:05:13 94.4km/h 197.0km 453
14. LM Jakubčák Ľubik Poprad DuoDiscus xt 13:08:51 15:04:11 01:55:20 80.2km/h 160.4km 395
15. BA1 Kovalčík Ján Bratislava Nimbus 2 12:48:01 14:46:33 01:58:32 82.0km/h 164.0km 373
16. DX Štefan Nagy Miroslav Puffler SGC Martin Duo Discus 12:47:15 14:44:02 01:56:47 77.3km/h 154.7km 370
17. GD Matula Vojtech Partizánske Nimbus 2 12:45:30 14:45:01 01:59:31 75.9km/h 151.7km 321
18. UP Žiška Ivan Spišská Nová Ves Lak-17at 18m 12:49:26 15:10:58 02:21:32 69.7km/h 164.3km 294
18. EF Beláková Gabriela Prievidza ASW-20 12:46:35 15:28:02 02:41:27 67.0km/h 180.2km 294
20. FX Fratrik Tibor SGC Martin LS8 12:44:37 163.6km 222
21. DR Kehér Janík Prievidza Discus CS 12:48:40 112.4km 161
22. DS Sitár Drahoš Prievidza Ventus C 13:08:22 69.4km 93
DNF. MF Ondruška Ján Nitra Nimbus 2 0
AE - Neskorý štart skušky motora po vypnutí z vleku
IZ - Neskorý štart skušky motora po vypnutí z vleku

Powered by SeeYou